שלום אורח
 
התחבר
 
נא להמתין...
כאן תמצאו הנחיות לשימוש ביחידות ההוראה בהכנת השיעורים לתלמידים בכתה.
דרוג  (0)
צוות כתיבה
בכתות ז' נלמד חומש בראשית ברמת בקיאות. כאן תמצאו מספר הנחיות המלוות את ההוראה ברמת בקיאות.
צפיות: 81
|
דרוג  (0)
שמות (יחידת הוראה)
צוות כתיבה
בשנת הלימודים תשע"ה נחל בשעה טובה ללמד את חומש שמות בכתות ט' בעז"ה יעלו חומרים לאתר לסייע למורים בהכנת יחידות הלימוד, ולצידם גם הערות דידקטיות והצעות לחלופות הערכה. החומרים יחלו לעלות בסוף הקיץ.
צפיות: 103
|
דרוג  (0)
צוות כתיבה
מטרתה של יחידת הנושא הזו - 'קום והתהלך', היא לחבר בין התלמידים הלומדים את התנ"ך ובין הארץ עליה הם יושבים. החיבור יכול וצריך לבוא לידי ביטוי לאורך כל שנות הלימוד, אולם יחידה זו אינה עוסקת ברצף של פסוקים או פרקים אלא מאפשרת לטעום מדרך לימוד שונה המשלבת את הכתוב עם המפגש בשטח: הנופים, הגיאורפיה והטופוגרפיה של הארץ, הממצאים הארכיאלוגיים והכתובות שנמצאו.
צפיות: 2507
|
דרוג  (0)
עזרא מעודכן תשע"ה (יחידת הוראה)
צוות כתיבה
ספרי עזרא ונחמיה הם מן הספרים האחרונים של התנ"ך, למן סוף ימיה החשוכים של גלות בבל ועד לסוף ימי התנ"ך. הספרים עוסקים בשיבת ציון מבבל, ובאתגרים שעמדו בפני שבי ציון בבואם לבנות את ירושלים ואת בית המקדש השני. שיבת ציון ובניית הבית השני עוררו ציפיות גבוהות כיאה לימי גאולה, אך אנו למדים כי אתגרים רבים עמדו בפנים העולים ומנהיגי הדור נדרשים לפעול על מנת לתקן את המצב הרוחני המדיני והפיזי של העם השב לארצו במקביל לבניית הבית השני.
צפיות: 8205
|
דרוג  (0)
יונה פרקים א-ב תשעד (יחידת הוראה)
צוות כתיבה
ספר יונה אחד מספרי תרי עשר הנביאים, המתמודד עם שליחותו של הנביא ועם השאלה האם נביא יכול להתנגד לשליחות. בספר מתוארת תשובתם של יושבי נינוה, עיר הבירה האשורית, ואנו קוראים בו בתפילת מנחה של יום הכיפורים. ללימוד ספר יונה כולו יוקדשו חמשה שיעורים, ליחידה זו מוקדשים שני שיעורים
צפיות: 6688
|
דרוג  (0)
לצורך שידרוג מערכות מטח לקראת שנה"ל תשע"ה האתר יושבת למשך כיומיים, החל מיום שלישי 29.7 בשעה 22:00, ועד יום חמישי ה- 31.7 בלילה.
במועדים אלה לא תתאפשר גישה לאתר.
עימכם הסליחה

 
האתר פותח על ידי מטח – המרכז לטכנולוגיה חינוכית
לצפייה תקינה באתר תוכלו לעיין ברשימת דפדפנים נתמכים ותוספים נדרשים